Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город

Популярні питання

Де знаходиться точка g Де знаходиться точка g

Де знаходиться точка g - одне з найбільш інтригуючих питань, яке хвилює сучасних чоловіків і жінок. Адже не дарма це місце називають «точкою задоволення». Стимуляція цієї зони здатна пробудити найприємніші відчуття, поряд з клітором і іншими ерогенними зонами прекрасної половини людства. Багато лікарів в області гінекології стверджують, що точка g у жінок сприяє отриманню оргазму швидше, ніж в звичайних випадках. Вивчивши дану статтю, ви дізнаєтеся, як навчитися дарувати райську насолоду коханій жінці.

 
Як зробити відео Як зробити відео

Якщо вас цікавить, як зробити відео з фотографій і музики, скористайтеся дуже простою програмою Windows Movie Maker, яка присутня практично на кожному комп'ютері.

 
Як видалити сторінку в контакті Як видалити сторінку в контакті

Вконтакте.ру - найбільш відвідуваний соціальний сайт, користувачами якого є мільйонна аудиторія СНД та інших зарубіжних країн. Кожен день число зареєстрованих користувачів зростає в геометричній прогресії. Якщо зайти в контакт на головну сторінку (де необхідно ввести логін і пароль), можна побачити лічильник, який постійно збільшується.

 Як записати реп? Ваш перший трек. Як записати реп? Ваш перший трек.
Якщо у вас виникло непереборне бажання читати реп, проте не знаєте, з чого потрібно починати, ця стаття допоможе вам записати свій перший трек. Далі ми розглянемо, з чого необхідно почати запис свого першого треку і як це робиться.
 
Як вибрати професію Як вибрати професію

Один з найпоширеніших питань, які батьки люблять задавати своїм дітям: "Ким ти хочеш стати, коли виростеш?". Однак це питання хвилює не тільки батьків, але і, як правило, кожного підлітка.

 
Всі статті

Запитання та відповіді

Кожний з нас рано чи пізно, часто або рідко, але все таки потребує корисних порад. Іноді у нас не виходить зайти на свою сторіночку "Вконтакті", іноді ми не можемо визначитися з вибором одягу або аксесуарів для свого модного гардеробу, іноді хочемо отримати корисну пораду в справах любовних... Так або інакше, ми потребуємо підказок по різних питаннях, оскільки жодному з нас не дано знати все.

Наш проект - унікальний у своєму роді. Ми зробили спробу відповісти на найбільш популярні і важливі питання, які задають люди у віртуальному світі. Ці питання частково пов'язані із самим Інтернетом, але часто бувають далекі від комп'ютерів та програм, стосуючись найбільш важливих частин реального життя. Ми вважаємо, що на кожне питання існує адекватна відповідь, і що кожному, хто потребує поради - можна допомогти.

Якщо ви не знаєте, чому не заходить в контакт - ми допоможемо вам порадами з роботи із даною соціальною мережею. Скориставшись нашими порадами, ви напевно зможете зайти на свою сторіночку і продовжити спілкування з друзями.

Ви не знаєте як працювати у фотошопі? Не біда! Ми допоможемо вам засвоїти базові знання, після чого вивчення програми стане приносити справжнє естетичне задоволення і дозволить добитися практичних результатів в роботі із зображеннями.

Шукаєте, де знаходиться точка G? Навіть на таке інтимне питання ми готові відповісти розгорнуто, щоб повністю задовольнити ваш інтерес!

Іншими словами, наш проект ставить своєю метою поділитися з вами досвідом в різних областях знань і діяльностях, які так чи інакше стануть в нагоді вам на довгому життєвому шляху. Ми будемо щиро раді допомогти кожному користувачеві Інтернету знайти відповідь на питання, що цікавить його, отримати кваліфіковану пораду в складній ситуації.

Наші статті забезпечені відео роликами, які допоможуть кожному відвідувачеві краще засвоїти запропоновану інформацію, розглянути приклади знань, викладених в статтях.

Бажаємо вам успіху в пошуку відповідей на найважливіші питання!