Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті
Що таке любов Що таке любов

Напевно, ніколи не знайдеться однозначної відповіді на питання "Що таке любов?". Адже багато хто стверджує, що любов - суто індивідуальне поняття для кожного. Однак психологи, вчені, філософи не перестають шукати визначення цьому почуттю. Чи усяке почуття до протилежної статі називається коханням? Чи є любов'ю сексуальний потяг, туга, повага, яскраві мрії? Як дізнатися, що випробуване почуття - це саме любов? На ці питання ми і постараємося відповісти у вигляді визначень, тим самим спробуємо розібратися в такому, настільки загадковому почутті.

Де знаходиться точка g Де знаходиться точка g

Де знаходиться точка g - одне з найбільш інтригуючих питань, яке хвилює сучасних чоловіків і жінок. Адже не дарма це місце називають «точкою задоволення». Стимуляція цієї зони здатна пробудити найприємніші відчуття, поряд з клітором і іншими ерогенними зонами прекрасної половини людства. Багато лікарів в області гінекології стверджують, що точка g у жінок сприяє отриманню оргазму швидше, ніж в звичайних випадках. Вивчивши дану статтю, ви дізнаєтеся, як навчитися дарувати райську насолоду коханій жінці.

Як видалити сторінку в контакті Як видалити сторінку в контакті

Вконтакте.ру - найбільш відвідуваний соціальний сайт, користувачами якого є мільйонна аудиторія СНД та інших зарубіжних країн. Кожен день число зареєстрованих користувачів зростає в геометричній прогресії. Якщо зайти в контакт на головну сторінку (де необхідно ввести логін і пароль), можна побачити лічильник, який постійно збільшується.

Як зробити відео Як зробити відео

Якщо вас цікавить, як зробити відео з фотографій і музики, скористайтеся дуже простою програмою Windows Movie Maker, яка присутня практично на кожному комп'ютері.

Що таке молочниця Що таке молочниця

Молочниця - грибкове захворювання шкірного покрову і слизових оболонок, викликане розмноженням грибів роду Candida.

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40