Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Що можна зробити з паперу

Що можна зробити з паперу
Що можна зробити з паперу

Зараз у магазинах іграшок і сувенірів можна зустріти широке різноманіття і достаток вибору, і здається, що здивувати друзів або захопити дитину виробами ручної роботи абсолютно неможливо. Однак це не так. Багато хто любить іграшки, зроблені власними руками.

Вам знадобиться

- Папір;

- Ножиці;

- Клей;

- Спиця;

- Акриловий лак.

 

Інструкція

1

З паперу можна зробити багато чого. Виберіть саме той варіант, який вам підійде і сподобається. Найпростішим і, в той же час, найрізноманітнішим видом виробів з паперу вважається аплікація. Щоб її виготовити необхідно взяти аркуш-основу, пару листочків паперу різних фактур і кольорів, клей і ножиці. За основу сюжету можете взяти будь-яку готову картинку або придумати власну.

2

Можете освоїти техніку декупаж. Суть її криється в тому, що поверхня якого предмета, наприклад, зі скла або дерева обклеюється картинкою з паперу, яка після покривається акриловим лаком, щоб захистити виріб від вологи і вигорання.

3

Щось можна зробити з паперу без використання клею. Це техніка орігамі та кусудама. Зараз орігамі буває простим, модульним і мокрим. При виготовленні виробів, використовуються прямокутні, п'яти-, шести-і навіть восьмикутні листи. У кусудама з окремих модулів складаються гарні кулі, які оригінально прикрашають інтер'єр. Величезна кількість схем з інструкціями щодо створення такого роду виробів можна відшукати в мережі Інтернет.

4

Гарні будуть і кірігамі і Pop-up. Кірігамі - різновид орігамі, при якій папір розрізається ножицями, а Pop-up - техніка, що поєднує елементи кірігамі зі складанням об'ємних паперових конструкцій в єдину площину. Така листівка нагадує книжку-розкладачку з об'ємним зображенням.

5

Останнім часом також популярний квіллінг. З паперу, яка скручена в невеликі спіралі, створюються квіти і різного роду візерунки. У наслідок вони прикрашають рамки для фотографій, листівки, подарункові упаковки. Для такої роботи необхідні лише папір, ножиці, клей і спиця для скручування паперу.Написати пораду до статтi "Що можна зробити з паперу"Схожі запитання

Як відкрити приватне підприємство Як відкрити приватне підприємство
Учредителями частного предприятия могут выступать как граждане Украины, так и граждане других стран, либо лица, не имеющие гражданство.
 
Подаруй коханій радість на 8 березня Подаруй коханій радість на 8 березня
На канун главного жиночоого праздника приходится бум мужского шоппинга. Счастье, что женщине для счастья и комфорта нужно так много всего, что выбор подарков просто огромен: от косметики, духов и драгоценностей до фенов, эпиляторов и даже тренажеров. Такие подарки на 8 марта, несомненно, приятные и полезные, но презент, к которому добавляется еще и определенная работа фантазии или даже ваших умелых рук, будет особенно дорог вашей любимой женщине: то маме, то любимой. Такой подарок может стоить немного, но при этом запомнится на всю жизнь.
 
На якій руці ворожать хіроманти? На якій руці ворожать хіроманти?
Хиромантия – древняя наука раскрытия информации о человеке по рисунку на его ладони. Хиромантия зародилась еще тогда, когда наши предки первый раз обратили свое внимание на то, что руки и ладони у всех людей совершенно разнятся. Древние хироманты соотносили знание о человеке с рисунками на его ладонях. Так и появились самые первые предсказания по руке.
 
Які документи потрібні для реєстрації дитини Які документи потрібні для реєстрації дитини
В этой статье мы рассмотрим такие вопросы: с кем из родственников можно прописать ребенка в соответствии с законодательством Украины, права ребенка на прописку, документы, нужны для прописки, сроки прописки и штраф за несвоевременную прописку.