Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Що можна зробити з паперу

Що можна зробити з паперу
Що можна зробити з паперу

Зараз у магазинах іграшок і сувенірів можна зустріти широке різноманіття і достаток вибору, і здається, що здивувати друзів або захопити дитину виробами ручної роботи абсолютно неможливо. Однак це не так. Багато хто любить іграшки, зроблені власними руками.

Вам знадобиться

- Папір;

- Ножиці;

- Клей;

- Спиця;

- Акриловий лак.

 

Інструкція

1

З паперу можна зробити багато чого. Виберіть саме той варіант, який вам підійде і сподобається. Найпростішим і, в той же час, найрізноманітнішим видом виробів з паперу вважається аплікація. Щоб її виготовити необхідно взяти аркуш-основу, пару листочків паперу різних фактур і кольорів, клей і ножиці. За основу сюжету можете взяти будь-яку готову картинку або придумати власну.

2

Можете освоїти техніку декупаж. Суть її криється в тому, що поверхня якого предмета, наприклад, зі скла або дерева обклеюється картинкою з паперу, яка після покривається акриловим лаком, щоб захистити виріб від вологи і вигорання.

3

Щось можна зробити з паперу без використання клею. Це техніка орігамі та кусудама. Зараз орігамі буває простим, модульним і мокрим. При виготовленні виробів, використовуються прямокутні, п'яти-, шести-і навіть восьмикутні листи. У кусудама з окремих модулів складаються гарні кулі, які оригінально прикрашають інтер'єр. Величезна кількість схем з інструкціями щодо створення такого роду виробів можна відшукати в мережі Інтернет.

4

Гарні будуть і кірігамі і Pop-up. Кірігамі - різновид орігамі, при якій папір розрізається ножицями, а Pop-up - техніка, що поєднує елементи кірігамі зі складанням об'ємних паперових конструкцій в єдину площину. Така листівка нагадує книжку-розкладачку з об'ємним зображенням.

5

Останнім часом також популярний квіллінг. З паперу, яка скручена в невеликі спіралі, створюються квіти і різного роду візерунки. У наслідок вони прикрашають рамки для фотографій, листівки, подарункові упаковки. Для такої роботи необхідні лише папір, ножиці, клей і спиця для скручування паперу.Написати пораду до статтi "Що можна зробити з паперу"Схожі запитання

Як відкрити аптеку в селі чи великому місті? Як відкрити аптеку в селі чи великому місті?
Чтобы открыть аптеку, первое, что нужно – это вера в успех. Конкуренция в этом бизнесе довольно велика, оформление довольно непростое, да и стартовый капитал для открытия аптеки нужен не малый. Но если верите в успех, можете смело браться за составление бизнес плана.
 
В якому банку краще взяти кредит В якому банку краще взяти кредит
Статистика говорит о том, что порядка 60% банков на Украине, которые кредитуют граждан, относятся к ячейке средних или малых. Когда встает вопрос выбора банка для того, чтобы получить кредит, стоит обратить свое внимание на репутацию, экономическое состояние, период работы на рынке и другие важные характеристики.
 
Який кондиціонер вибрати? Який кондиціонер вибрати?
Выбор кондиционера не так уж прост и обладает своими уникальными особенностями и кардинально отличается от выбора стиральной машины, холодильника либо телевизора.
 
Як виростити врожай у будинку? Як виростити врожай у будинку?
Контейнер овощной идеально подходит для городского садовника или тех, кто не имеет много места. Это также хороший способ для пожилых людей или для тех, у кого есть проблемами с позвоночником, и они хотят работать на своем маленьком огороде легко.