Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Що таке торрент

Що таке торрент
Що таке торрент

Торрент - спеціально-розроблена система, яка дозволяє, минаючи сервер, передавати необхідну інформацію між людьми. Торрент-файли передаються між користувачами частинами. Завантажуючи (отримуючи) ці частини, торрент-клієнт в той же час передає (закачує) їх для інших клієнтів, тим самим, знижуючи залежність і завантаження від кожного джерела. Іншими словами, торрент-файл дозволяє вам набагато швидше завантажити з мережі необхідну інформацію: музику, фільми, ігри, програми, книги та ін. Це дуже зручна система. Щоб скористатися її перевагами, досить завантажити та встановити на свій комп'ютер спеціальну програму, наприклад, µTorrent. Вона буде завантажувати на ваш комп'ютер за допомогою торрента той або інший файл.

Тепер розберемо більш докладно що таке торрент-клієнт і яким чином користуватися цією системою.

Що таке торрент-клієнт

Торрент-клієнт - це та сама програма, яка буде скачувати інформацію з мережі. Рекомендуємо встановити ?Torrent, тому що це одна з самих зручних і швидких безкоштовних програм. До неї можна також завантажити файл з російською мовою. Робити це зовсім не обов'язково, так як програма дуже проста, і ви швидко розберетеся в тому, як вона працює. Після того, як ви завантажили µTorrent, встановіть програму на свій комп'ютер.

Що таке торрент і як ним користуватися

Після того як ви успішно встановили ?Torrent, відкрийте програму і натисніть на кнопку «Додати торрент» («Add Torrent»):

Перед вами з'явиться діалогове вікно. Виберіть необхідний файл з розширенням .torrent і натисніть «відкрити».

Потім вам знадобиться вказати, що саме необхідно завантажити і в яку папку зберегти. Якщо в торренті декілька файлів, а вам треба завантажити тільки один з них, тоді поставте галочку навпроти необхідної частини. У звичайному випадку (як показано на малюнку) досить просто натиснути «ок».

Тепер вас можна привітати, ви впоралися з поставленим завданням! Необхідний файл (фільм, музика, програма) успішно завантажується на ваш комп'ютер. Час завантаження залежить від того, з якою швидкістю лунає файл. Тому, коли ви вже успішно завантажили файл, не видаляйте його з поля завантаження якийсь час і не вимикайте програму, щоб і інші люди мали можливість швидко завантажити інформацію.

 

 Написати пораду до статтi "Що таке торрент"Схожі запитання

Як лікувати укуси бліх Як лікувати укуси бліх
Укус блохи с виду как маленькая ранка, которая окружена красным ореолом. Но такое безобидное повреждение может стать причиной серьезного дискомфорта.
 
Яке сьогодні число? Яке сьогодні число?
Наиболее популярный вопрос субботним утром - "Какое сегодня число"? Давайте-ка разберемся на минутку, в какое пространство-время Вы угодили в этот раз? :)
 
Який процесор краще - Intel чи AMD? Який процесор краще - Intel чи AMD?
Известная тема, какой процессор лучше – Intel или AMD. Мы не будем защищать ту или иную сторону, а будем основываться на реальном положении вещей мирового рынка.
 
Який модем краще вибрати для ноутбука? Який модем краще вибрати для ноутбука?
Сегодня более высокую ценность имеет мобильность, умение принимать наиболее быстрые и точные решения. Вот почему, отвечая на вопрос, какой модем лучше для ноутбука, сначала нужно определиться с тем, как вы будете использовать гаджет. Если основная часть работы будет делаться в офисе или дома, такая система может и не понадобиться.