Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Як видалити сторінку в контакті

Як видалити сторінку в контакті
Як видалити сторінку в контакті

Вконтакте.ру - найбільш відвідуваний соціальний сайт, користувачами якого є мільйонна аудиторія СНД та інших зарубіжних країн. Кожен день число зареєстрованих користувачів зростає в геометричній прогресії. Якщо зайти в контакт на головну сторінку (де необхідно ввести логін і пароль), можна побачити лічильник, який постійно збільшується.

Багато користувачів періодично думають про те, як видалити сторінку в контакті повністю. Але чи можливо це? На це питання Google відповів, що не можна. Проте на самому соціальному сайті є застереження про те, що можна, але для цього необхідна певна кількість часу. Отже, якщо ви хочете дізнатися, як видалити сторінку в контакті тимчасово, зайдіть для початку в налаштування на своїй персональній сторінці. Потім натисніть на розділ «Конфіденційність», в якому є підпункт «Хто може дивитися мою сторінку». Вам необхідно вибрати «Ніхто, видалити сторінку» і зберегти зміни. У принципі це все, що треба зробити, так як після вищепереліченої процедури вся інформація на вашій сторінці буде прихована від ваших друзів та інших користувачів сайту. Вам більше не прийде жодна оповіщення на електронну пошту.

Насправді ж вам, як і раніше будуть приходити повідомлень, запрошення на зустрічі, а також новини будуть постійно оновлюватися. До речі, ви в будь-який час маєте можливість відновити свій аккаунт, а також можете періодично заходити на сайт під виглядом «вилученої сторінки», щоб стежити за подіями в житті ваших друзів. Так що на питання, як видалити сторінку в контакті назавжди, ми відповість вам - ніяк. Хоча адміністрація сайту стверджує, що у вас є тільки місяць, щоб відновити сторінку. В іншому випадку вас видалять, як «непотрібну» інформацію.

Якщо ви хочете дізнатися, як видалити сторінку в контакті відразу, скористайтеся нашими порадами. Для початку видаліть свою аватарку, потім всі фотографії, відео, поради, питання, думки, запису на стіні, групи, персональний дані, а замість свого імені напишіть, наприклад «DELЕTЕD» або «NOT FOUND». Потім видаліть вашу сторінку перерахованим вище способом і для вірності, змініть пароль на той, який ви раптово забудете.

Як видалити сторінку в контакті, якщо забув пароль

Для цього вам необхідно скористатися процедурою відновлення пароля. Введіть своє мило у відповідне поле і вам вишлють новий пароль на поштову скриньку. Потім зайдіть на свою персональну сторінку в контакті і спокійно видаляйте всю інформацію з аккаунту і в налаштуваннях.

Як видалити сторінку в контакті, якщо зламали

Для такого популярного соціального сайту, як Вконтакті, розроблен сервіс, який безповоротно може видалити ваш аккаунт. Якщо ви все таки вирішили повністю видалити себе з контакту, скористайтеся цим сайтом «http://unvkontakte.ath.cx/;», але пам'ятайте, що ви вже ніколи не зможете відновитися. Тим більше, якщо вашу сторінку зламали, простіше створити новий профіль.Написати пораду до статтi "Як видалити сторінку в контакті"Схожі запитання

Як заробити в інтернеті Як заробити в інтернеті

В наше время, чтобы зарабатывать деньги, совсем необязательно ходить на работу. Достаточно иметь персональный компьютер или ноутбук с выходом в интернет и можно считать, что вы при деле. Для многих заработок в интернете представляет собой не только возможность получить дополнительные деньги, но и постоянную работу, такую как: домашний бизнес, надомная работа, сетевой маркетинг или фриланс. Последний вид больше подходит для дизайнеров полиграфии, веб-дизайнеров, копирайтеров, программистов и других профессий, которые непосредственно связаны с компьютером.

 
Як створити сайт Як створити сайт

В современном мире интернет-технологий, наличие сайта является неотъемлемым атрибутом бизнеса для общения с клиентами и потребителями услуг, вне зависимости от специфики организации. Именно, по этому очень важно знать, как создать сайт с нуля. Во-первых, используя наши рекомендации, вы узнаете о том, как создать сайт бесплатно самому. Во-вторых, вы получите некоторые навыки и ознакомитесь с опытом других людей, которые сталкивались с этой проблемой.

 
Як заробити в інтернеті без вкладень Як заробити в інтернеті без вкладень
Сегодня расскажем о том, как заработать в интернете без вложений. Если Вы думаете, что нереально заработать в интернете первые деньги без вложений, мы развеем этот миф.
 
Що таке блог Що таке блог
Блог – место, предназначенное для свободного общения между людьми, где каждый желающий, в непринужденном обстановке, может поделиться с друзьями и знакомыми своими мыслями, идеями, а также всем, что посчитает нужным. Заметки в блоге называются «постами», они привязаны к времени и дате публикации. С появление новых постов, старые записи начинают постепенно опускаться вниз, образуя архив событий, опубликованных тем или иным блогером.