Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Де знаходиться точка g

Де знаходиться точка g
Де знаходиться точка g

Де знаходиться точка g - одне з найбільш інтригуючих питань, яке хвилює сучасних чоловіків і жінок. Адже не дарма це місце називають «точкою задоволення». Стимуляція цієї зони здатна пробудити найприємніші відчуття, поряд з клітором і іншими ерогенними зонами прекрасної половини людства. Багато лікарів в області гінекології стверджують, що точка g у жінок сприяє отриманню оргазму швидше, ніж в звичайних випадках. Вивчивши дану статтю, ви дізнаєтеся, як навчитися дарувати райську насолоду коханій жінці.

Хотілося б відзначити, що багато чоловіків забувають про додаткові пестощі під час сексу і не беруть до уваги той факт, що жінка вимагає до себе особливого підходу. Тому слід враховувати, що точка джі є додатковим інструментом задоволення жінки. Це пояснюється тим, що в цій зоні розташовані волокна, які безпосередньо пов'язані зі статевим нервом.


Легко

Инструкция

1

Точка g розташована на глибині 3-5 см, на передній стінці піхви, яка знаходиться поруч із клітором. Проте слід враховувати, що діапазон точки джі варіюється від 1 до 10 см і вона знаходиться не завжди по центру, а може бути ліворуч або праворуч. Знайти її деколи дуже складно, але воно того варте.

2

Для початку збудите свою жінку, так як при цьому крапка j збільшується і стає більш відчутною. Потім за допомогою дотику спробуйте намацати її на стінці піхви. Це місце схоже на гусячу шкіру і трохи шорстке. Якщо ви все правильно зробили і знайшли точку g, ваша жінка спочатку відчує легке роздратування сечових каналів, яке переросте у приємні відчуття.

Полезные советы

1

Масаж точки g дозволяє не тільки досліджувати жіночу чутливість, але і має лікувальний характер, допомагає позбутися від стресу і негативної енергії. Для початку жінка повинна добре розслабитися і сконцентруватися на диханні. Бажано перед процедурою прийняти заспокійливу ванну з використанням спеціальних олій і ароматизованих свічок, а також зробити традиційний масаж тіла і ступень.

2

Під час масажу точки g дуже важливо підтримувати зоровий контакт, який допомагає налагодити візуальний та духовний зв'язок між людьми. Необхідно відчувати партнера, представити себе на його місці, повністю сконцентруватися на масажі і розслабленні. Нічого не повинно вас відволікати, слід створити комфортну обстановку і включити легку музику.

3

Після того, як ваша партнерка повністю розслабиться, переходіть від зовнішнього масажу до внутрішнього. Переконайтеся в тому, що вона добре себе відчуває і її нічого не дратує. Необхідно натиснути на точку G, для стимуляції припливу крові до неї. Перед закінченням масажу переконайтеся, що ваша партнерка до нього готова, і вона не відчуває болю в цій області.

Обратите внимание

1

Для початку збудите свою жінку, так як при цьому крапка j збільшується і стає більш відчутною.

2

Жінка повинна добре розслабитися і сконцентруватися на диханні.

3

Переходіть від зовнішнього масажу до внутрішнього.


Написати пораду до статтi "Де знаходиться точка g"Схожі запитання

Що таке любов Що таке любов

Наверное, никогда не найдется однозначного ответа на вопрос "Что такое любовь?". Ведь многие утверждают, что любовь - сугубо индивидуальное понятие для каждого. Однако психологи, ученые, философы не перестают искать определение этому чувству. Всякое ли чувство к противоположному полу называется любовью? Является ли любовью сексуальное влечение, тоска, уважение, яркие мечты? Как узнать, что испытываемое чувство - это именно любовь? На эти вопросы мы и постараемся ответить в виде определений, тем самым попробуем разобраться в таком, столь загадочном чувстве.

 
Які документи потрібні для розлучення Які документи потрібні для розлучення
Если Вас все же посетила мысль о разводе, но Вы никогда не сталкивались прежде с этим, то, как же его осуществить? Какие документы нужны для развода?
 
Що подарувати на день народження дівчині? Що подарувати на день народження дівчині?
Что лучше подарить на день рождения любимой девушке или просто хорошей подруге? Решить такой вопрос бывает иногда не так уж и просто. В первое время дружбы не сильно переживаешь над тем, что подарить девушке, потому как вы еще не в курсе ее интересов и хобби.
 
Які квіти подарувати дівчині? Які квіти подарувати дівчині?
Цветы – это уникальный, сложный мир, и нет смысла изучать их глубоко, если не готов. Но основы этой науки обязан знать любой мужчина.