Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Де знаходиться точка g

Де знаходиться точка g
Де знаходиться точка g

Де знаходиться точка g - одне з найбільш інтригуючих питань, яке хвилює сучасних чоловіків і жінок. Адже не дарма це місце називають «точкою задоволення». Стимуляція цієї зони здатна пробудити найприємніші відчуття, поряд з клітором і іншими ерогенними зонами прекрасної половини людства. Багато лікарів в області гінекології стверджують, що точка g у жінок сприяє отриманню оргазму швидше, ніж в звичайних випадках. Вивчивши дану статтю, ви дізнаєтеся, як навчитися дарувати райську насолоду коханій жінці.

Хотілося б відзначити, що багато чоловіків забувають про додаткові пестощі під час сексу і не беруть до уваги той факт, що жінка вимагає до себе особливого підходу. Тому слід враховувати, що точка джі є додатковим інструментом задоволення жінки. Це пояснюється тим, що в цій зоні розташовані волокна, які безпосередньо пов'язані зі статевим нервом.


Легко

Инструкция

1

Точка g розташована на глибині 3-5 см, на передній стінці піхви, яка знаходиться поруч із клітором. Проте слід враховувати, що діапазон точки джі варіюється від 1 до 10 см і вона знаходиться не завжди по центру, а може бути ліворуч або праворуч. Знайти її деколи дуже складно, але воно того варте.

2

Для початку збудите свою жінку, так як при цьому крапка j збільшується і стає більш відчутною. Потім за допомогою дотику спробуйте намацати її на стінці піхви. Це місце схоже на гусячу шкіру і трохи шорстке. Якщо ви все правильно зробили і знайшли точку g, ваша жінка спочатку відчує легке роздратування сечових каналів, яке переросте у приємні відчуття.

Полезные советы

1

Масаж точки g дозволяє не тільки досліджувати жіночу чутливість, але і має лікувальний характер, допомагає позбутися від стресу і негативної енергії. Для початку жінка повинна добре розслабитися і сконцентруватися на диханні. Бажано перед процедурою прийняти заспокійливу ванну з використанням спеціальних олій і ароматизованих свічок, а також зробити традиційний масаж тіла і ступень.

2

Під час масажу точки g дуже важливо підтримувати зоровий контакт, який допомагає налагодити візуальний та духовний зв'язок між людьми. Необхідно відчувати партнера, представити себе на його місці, повністю сконцентруватися на масажі і розслабленні. Нічого не повинно вас відволікати, слід створити комфортну обстановку і включити легку музику.

3

Після того, як ваша партнерка повністю розслабиться, переходіть від зовнішнього масажу до внутрішнього. Переконайтеся в тому, що вона добре себе відчуває і її нічого не дратує. Необхідно натиснути на точку G, для стимуляції припливу крові до неї. Перед закінченням масажу переконайтеся, що ваша партнерка до нього готова, і вона не відчуває болю в цій області.

Обратите внимание

1

Для початку збудите свою жінку, так як при цьому крапка j збільшується і стає більш відчутною.

2

Жінка повинна добре розслабитися і сконцентруватися на диханні.

3

Переходіть від зовнішнього масажу до внутрішнього.


Написати пораду до статтi "Де знаходиться точка g"Схожі запитання

Які квіти подарувати дівчині? Які квіти подарувати дівчині?
Цветы – это уникальный, сложный мир, и нет смысла изучать их глубоко, если не готов. Но основы этой науки обязан знать любой мужчина.
 
Як розвести дівчину на секс? Як розвести дівчину на секс?
Она ведь пришла к тебе домой и должна понимать, чем ей это грозит. И что вы совсем не кино собрались посмотреть. И что ты будешь к ней приставать. И много еще чего…
 
Які перші ознаки вагітності? Які перші ознаки вагітності?
Вопросы «беременна или нет? какие признаки беременности?» волнует большинство женщин сегодня. А вот определение беременности по УЗИ или при осмотре гинеколога можно делать не ранее 3-4 недель после зачатия. Однако оставаться так долго в неведении для большинства очень мучительно и трудно. Хорошо, что существуют отдельные проявления, по которым существует шанс определения беременности еще до старта задержки менструации. Существуют и 100%-ные и просто приблизительные признаки беременности.
 
Що таке любов Що таке любов

Наверное, никогда не найдется однозначного ответа на вопрос "Что такое любовь?". Ведь многие утверждают, что любовь - сугубо индивидуальное понятие для каждого. Однако психологи, ученые, философы не перестают искать определение этому чувству. Всякое ли чувство к противоположному полу называется любовью? Является ли любовью сексуальное влечение, тоска, уважение, яркие мечты? Как узнать, что испытываемое чувство - это именно любовь? На эти вопросы мы и постараемся ответить в виде определений, тем самым попробуем разобраться в таком, столь загадочном чувстве.