Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Як заробити в інтернеті

Як заробити в інтернеті
Як заробити в інтернеті

У наш час, щоб заробляти гроші, зовсім необов'язково ходити на роботу. Достатньо мати персональний комп'ютер або ноутбук з виходом в інтернет і можна вважати, що ви при справі. Для багатьох заробіток в інтернеті представляє собою не тільки можливість отримати додаткові гроші, але й постійну роботу, таку як: домашній бізнес, надомна робота, мережевий маркетинг або фріланс. Останній різновид більше підходить для дизайнерів поліграфії, веб-дизайнерів, копірайтерів, програмістів та інших професій, які безпосередньо пов'язані з комп'ютером.

Як заробити в інтернеті з нуля

Для тих, хто хоче отримати додатковий заробіток існує віддалена робота. Гроші в інтернеті можна видобувати кількома способами, а саме:

 • Серфінг

  Заробіток в мережі забезпечується шляхом перегляду сайтів спонсорів, який може здійснюватися, як в ручному, так і в автоматичному режимі. Щоб максимально отримати вигоду від серфінгу, реєструйтеся відразу на декількох сервісах.

 • Заробіток на поштових спонсорах

  Для цього необхідно зареєструватися на сайтах поштових спонсорів, які потім будуть висилати вам на електронну пошту листи з рекламою. Краще за все створити для цієї мети окрему пошту, щоб не завантажувати особисту не потрібною інформацією. Вітчизняні замовники в основному платять через систему Webmoney, а закордонні за допомогою Е-gold. Не забувайте підтверджувати прочитання листа, а також вкажіть якомога більше інтересів, для збільшення обсягу роботи. Тим самим ви збільшите свій заробіток в мережі.

 • Партнерські програми

  Даний вид заробітку в інтернеті є найприбутковішим і передбачає наявність власного сайту. Сенс вашої роботи полягає в розміщенні реклами замовника на персональному веб-сайті. Крім того, існують рекламні брокери, за допомогою яких можна накрутити покази реклами, а також кліки по ній. Середній заробіток, для порівняння, в серфінгу складає 50-60 доларів, а в партнерських програмах 300-600 доларів.

 • Файлообмінник

  Робота полягає у закачуванні певного файлу на заданий файлообмінник, а також у розміщенні посилань на нього на різноманітних сайтах (чим більше, тим краще). За кожне завантаження з такого посилання, ви отримуєте гроші. Щоб добре на цьому заробити, необхідно розміщувати тільки найцікавіші, свіжі і популярні файли.

 • «Перший мільйон» на гроші

  Правила та дії аналогічні з однойменною грою. Різниця тільки в тому, що ви граєте онлайн і ставите певну суму (від 0,5 доларів). Гру можна зупинити в будь-який момент і забрати свої гроші.

Як заробити в інтернеті гроші. Прибутковий бізнес

Завдяки інтернету ви можете спокійно розвивати свій бізнес, не сплачувати податки і працювати тільки на себе. Прогляньте ідеї малого бізнесу, порадьтеся з експертами в цій галузі або з тими, хто вже, наприклад, відкрив свій інтернет-магазин і успішно отримує від нього прибуток. Електронна комерція набирає обертів з кожним днем, зараз саме час відкрити бізнес, працювати на благо своєї сім'ї та бути начальником для себе самого.Написати пораду до статтi "Як заробити в інтернеті"Схожі запитання

Як робиться SEO аудит сайту Як робиться SEO аудит сайту
Далеко не каждая SEO-контора может провести полноценный аудит, способный дать заказчику понимание сильных и слабых моментов проекта и направить на дальнейшее развитие.
 
Як розкрутити блог Як розкрутити блог
Наибольшая сложность при создании блога - его раскрутка. Для спеца - это не проблема, однако для того, кто с блогами столкнулся впервые - раскрутка блога будет довольно сложна.
 
Як дізнатися свій Facebook ID Як дізнатися свій Facebook ID
Facebook это сайт, созданный для того, чтобы объединить людей и дать им возможность обмениваться информацией, делиться интересами, событиями и фотографиями.
 
Як видалити сторінку в контакті Як видалити сторінку в контакті

Вконтакте.ру - самый посещаемый социальный сайт, пользователями которого является миллионная аудитория СНГ и других зарубежных стран. Каждый день число зарегистрированных пользователей растет в геометрической прогрессии. Если зайти в контакт на главную страницу (где необходимо ввести логин и пароль), можно увидеть счетчик, который постоянно увеличивается.