Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Як побудувати дачний будиночок-курінь

Як побудувати дачний будиночок-курінь
Як побудувати дачний будиночок-курінь

Дачний будиночок-курінь не тільки простий своєю конструкцією, але і привабливий дизайном. Такий будиночок зробить дачну ділянку більш затишним, а ваше знаходження на ньому влітку - комфортніше.

 

1

 

Зробіть майданчик для фундаменту дачного будиночка-куреня. Розміри і тип фундаменту залежать від масштабів майбутньої будівлі. Будиночок-курінь великих розмірів найкраще встановлювати на дерев'яних палях. А для невеликого дачного куреня буде достатньо зміцнити блоками кути конструкції, приймаючі найсильнішу навантаження.

 

2

 

Слід зібрати для будиночка-куреня настил з дощок, який послужить одночасно підлогою в будиночку, а також основою для несучої конструкції рам. Даний настил вкладеться на приготований фундамент, кріплять цвяхами. Дошки для настилу потрібно заздалегідь гарантувати, і далі нанести 1-2 шари фарби на масляній основі, щоб збільшити період їх служби.

 

3

 

Слід прикріпити цвяхами до поверхні підлоги симетрично 2 або 3 пари рам з дерева, які розміщені через рівні проміжки один від дружки. Вони будуть опорою для покрівлі будиночка-куреня. За однією рамі встановіть в кутах будиночка, а ще двома рамами зміцните стіни. Несучі рами високої надійності вийдуть з колод, товщина яких не перевищує 20 см, висота близько півтора метрів.

 

4

 

Далі слід встановити додаткові опорні стійки, які необхідні для того, щоб підтримувати покрівлю. Вони повинні бути приблизно в два рази вище, ніж бічні рами, а їх діаметр не повинен перевищувати 25 см. Такого роду стійки по парам встановлюються з двох сторін будиночка, які не закриватиме дах. Такі довгі торцеві стійки стануть підтримувати покрівлю ближче до її вершини, в ту годину як бічні рамки стануть утримувати основу покрівлі дачного куреня.

 

5

 

Слід зібрати з довгих дощок у 5 метрів, 2 половини покрівлі, щоб побудувати будиночок-курінь з трикутною дахом. Покладіть дошки на опорні рами і стійки таким чином, щоб вийшов трикутник. На верху даху, краї дощок можуть або розташовуватися внахлест або тільки торкатися один дружки одним краєм. У такому випадку варто закріпити вгорі одну широку поперечну дошку, яка буде закривати зазор.Написати пораду до статтi "Як побудувати дачний будиночок-курінь"Схожі запитання