Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Як висушити взуття

Як висушити взуття
Як висушити взуття

Нове взуття майже не промокає, але деколи набирає вологу. Стара взуття поводиться в таких питаннях, найчастіше, трохи інакше. Будь-яка з калюж може промочити їх наскрізь, стаючи непереборною перешкодою на шляху. Але її можна висушити, не заподіявши шкоди матеріалу. Розсікати у вологому взутті не радимо. Ось чому варто подбати про її сушінні з вечора.

Інструкція

1

Коли ви прибули додому, моментально протріть взуття від вологи та бруду. Бруд і неналежний догляд за взуттям псують матеріал, а не способи її сушіння. Якщо наступили в брудну калюжу і чоботи промокли, протріть їх зсередини вологою ганчіркою, або в крайньому випадку, помийте.

2

Якщо ви не маєте часу просушити взуття природним шляхом - скористайтеся феном для волосся. При використанні фена, стежте за тим, щоб взуття не грілася сильно, тримаючи апарат в 20 см від матеріалу.

3

Запхати в взуття старі газети або туалетний папір. За ніч волога вбереться, якщо чоботи не наскрізь мокрі. Як альтернативу папері, можете використовувати непотрібні ганчірочки, здатні добре увібрати вологу, жорсткий матеріал не підійде.

4

Якщо в квартирі є відкриті батареї, покладіть взуття в самий низ труби. Можна також покласти на батареї дощечки з дерева і на них вже поставити взуття. Не варто експериментувати і пробувати просушити взуття без дерев'яних підкладок, вона може поплавіться.

5

Купите «Силікагель». Він продається у вигляді гранул в маленьких пакетиках, що лежать в новому взутті. Продають його в господарських магазинах, зустрічається і в мисливських. Насипте трохи гранул в взуття, і вже через пару годин вона стане сухою.

6

Ще один варіант - електросушка для взуття. Купуючи її в магазині пам'ятайте, що ціна на неї досить низька, а ефект значний. Взуття сушиться швидко, при цьому не псуючи ні зовнішній вигляд, ні матеріал.Написати пораду до статтi "Як висушити взуття"Схожі запитання

Як зробити майонез вдома? Як зробити майонез вдома?
Сегодня хотим рассказать о том, как приготовить настоящий домашний майонез. Ведь то, что продают в магазинах, майонезом назвать очень сложно: стабилизаторы, ешки, консерванты, вкусовые добавки…
 
Як лікувати застуду Як лікувати застуду

Простудное заболевание является самой распространенной вирусной инфекцией, которая воздействует на дыхательные пути человека. Причинами являются различные вирусы, которые быстро распространяются из-за перепадов температуры в холодное время года. Простуда обычно проявляется на следующий день, после попадания в организм вируса. Ее симптомами являются: кашель, головная боль, повешенная температура, чихание, заложенный нос, боль и покраснение в горле. Заболевание ни в коем случае нельзя запускать, так как это может привести к бронхиту, гаймориту, инфекции среднего уха и другим осложнениям.

 
Який телевізор краще? Який телевізор краще?
Сегодня известно четыре типа телевизоров: кинескопные (элт), плазменные, жидкокристаллические и проекционные. Каждый из них плотно занял свою нишу на рынке телевизоров, и обладает своими уникальными преимуществами и недостатками. Так какой телевизор лучше?
 
Як відкрити свою СТО Як відкрити свою СТО
При покупке авто у человека не только повышает скорость передвижения, но и скорость затрат денег. Масла, бензин, фильтры, новые чехлы, зимняя резина – и это лишь начало списка.