Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Як змусити наркомана лікуватися

Як змусити наркомана лікуватися
Як змусити наркомана лікуватися

Часто змусити наркомана лікуватися справа непроста. На лікування впливають багато факторів. Людина, що вживає речовини, що змінюють свідомість не може тверезо оцінювати реальність і власний стан. Часто звичайні переконання не дають належних результатів, тому як у наркомана навіть після передозування не виникає бажання відмовитися від вживання наркотиків, хоч це і часто загрожує їм смертю.

Досвід показав, що залякування і погрози, які зазвичай використовуються батьками, не чинять на наркоманів зі стажем належного ефекту. Корінь проблеми криється в тому, що особистість, яка почала постійний прийом наркотиків в повній мірі втрачає свою волю, а якщо немає чергової дози, відчуває жахливі страждання.

Сложнейшим етапом в процесі лікування від наркотичної залежності є спроби переконати наркомана від прийому наркотиків. Без повної згоди людини лікуватися, завдання стає нездійсненна. Зарадити цьому може бесіда з наркозалежним, вже відмовилися від прийому наркотиків після курсу лікування.

Є і ще одна причина, через яку частенько наркомани не хочуть проходити курс лікування - це недовіра. В Європі найчастіше в лікуванні застосовують метод сухої дезінтоксикації. Суть такого курсу криється в тому, що хворому не роблять ніякого медикаментозного полегшення. Людині доводиться переживати весь жах протесту організму, не одержуючого звичайної дози наркотику. Хворий починає боротися зі своєї фізичної і психологічної прихильністю організму до препаратів. Адже весь його організм, кожна його частинка потребують в наркотику. Ось чому процеси ломки так важко переживаються хворими. Вважається, що по проходженні хворим такого курсу муки, він вже ніколи не повернеться до вживання наркотиків. Однак на практиці такий метод має істотні недоліки. Після подібного курсу лікування, у хворих виникає повторна ломка, і більшість наркоманів не можуть переносити подібні стану і знову починають вживати наркотичні препарати. І у багатьох наркоманів, тому, виникає недовіра до лікування. Навіщо знову терпіти муки, якщо після лікування трапиться зрив і історія повториться знову.

У процесі вживання наркотиків, в організмі припиняється процес вироблення власних природних наркотиків. Ось чому, коли наркоман відмовляється приймати наркотичні речовини, його організм залишається голим. Наркомана починає перебувати в поганому настрої, пригніченості, його долають галюцинації, головні болі, він падає в депресію. У таких станах наркомани здатні здійснювати абсолютно необдумані вчинки, які часто приводять його у в'язницю або до летального результату.

Все це не сприяють успішному лікуванню наркомана. І тут не обійтися без допомоги психіатра, який може переконати хворого в тому, що є й інші способи регуляції таких процесів в організмі. І, що також дуже важливо, багатьох утримує від лікування страх перед першою ламкою.

Однак на практиці існує багато інших методів лікування від наркозалежності. Існують методи лікування, коли хворим дають препарати, вводять знеболююче, чистять кров, дають препарати, які виводять з організму токсини. Ці методи більш прогресивні, тому як після них повторні ломки не відбуваються, а якщо і мають місце, то вони абсолютно незначні і хворі їх легко переносять.

Але найважливішим фактором при лікуванні вважається розуміння і бажання наркомана відмовитися від згубних звичок. А сьогоднішня медицина завжди готова допомогти йому в цьому.


Написати пораду до статтi "Як змусити наркомана лікуватися"Схожі запитання

На якому терміні можна визначити стать дитини? На якому терміні можна визначити стать дитини?
На каком сроке можно определить пол ребенка? Этот вопрос волнует, наверное, 99% родителей.
 
Як боротися з метеоризмом і бурлінням в животі Як боротися з метеоризмом і бурлінням в животі
Медицинская тематика бурление в животе, вздутие и метеоризм довольно актуальна сегодня.
 
Що таке татуаж Що таке татуаж
У вас мало времени на make-up, но при этом вы хотите и днем, и ночью быть красивой? Современные барышни решают эту проблему с помощью татуажа. Что такое татуаж? Это перманентный макияж, с помощью которого можно исправить недостатки внешности или наоборот подчеркнуть достоинства.
 
Що таке бруксизм і як від нього позбутися Що таке бруксизм і як від нього позбутися
Бруксизм или скрежет во сне зубами, не самостоятельное заболевание, часто развивающееся на фоне определенных изменений в организме.