Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Які документи потрібні для вступу до ВНЗ?

Які документи потрібні для вступу до ВНЗ?
Які документи потрібні для вступу до ВНЗ?

По максимуму можна подати документи до п'яти вузів, по три напрями підготовки (спеціальності) у них. Це досить таки непогано: цілих п'ятнадцять варіантів!

Щоб вступити до вузу необхідно, щоб оцінки двох тестів з непрофільних предметів були не менш ніж 124 бали, а профільний предмет - мінімум 140 балів. Однак окремі вузи встановлюють власний прохідний бал (вище, природно) і, наприклад, вводять два профільні предмети. Все це варто заздалегідь дивитися в правилах вступу. Але завжди є вузи, у яких є недобір на місця за контрактом, і навіть на бюджет.

Які документи потрібні для вступу?

Під час подачі документів до вузу спочатку необхідно заповнити заяву на участь у конкурсі в письмовому або електронному вигляді. Заяви у письмовому вигляді подають особисто абітурієнти. У заяві вказується напрям підготовки, а також форма навчання.

- Атестат про повну середню освіту і вкладиш до нього (можна копії).

- Шість кольорових фотокарток 3х4.

- Медична довідка Форма 086-О (можна копію).

- Копія ідентифікаційного коду.

- Документ, що засвідчує особу і громадянство. Найчастіше це паспорт. Необхідні копії 1, 2 та 11-ї сторінок; для хлопчиків також обов'язково - приписне посвідчення або військовий квиток.

- Сертифікат ЗНО та інформаційна картка ЗНО - додаток до сертифікату, яке роздруковується з вашої персональної сторінки на сайті УЦОЯО. Також можна подавати копії.

Окремі ВНЗ ще що-небудь вимагають додатково. Слід уточнювати в комісії і в правилах прийому, розміщених у них на сайті. І пам'ятайте, до 1 серпня ви особисто вирішуєте, подавати в певний вуз оригінали або ж копії документів.

Чи потрібно завіряти копії нотаріально?

Не обов'язково. Ви можете подати як оригінали, так і копії документів у приймальну комісію, і вони запевнять їх Вам безкоштовно.

Чи можна подати документи через Інтернет?

Умовами прийому на 2012 рік передбачається можливість подавати заяви в електронній формі. Зробити це можна на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти (http://ez.osvitavsim.org.ua) у своєму персональному кабінеті.

Однак документи (або їх копії) все одно доведеться пізніше завезти до вузу.

 

Оригінали та копії

Велика частина абітурієнтів надходить одночасно хоча б у два вузи. Як підготувати декілька комплектів документів? Спочатку слід уточнити в "ваших" вузах: чи необхідно, на різні напрями підготовки приносити два-три окремих пакета документів, а можливо - потрібно буде принести всього один.

Пам'ятайте, головне - взяти із собою оригінали документів.Написати пораду до статтi "Які документи потрібні для вступу до ВНЗ?"Схожі запитання

У якій валюті зберігати гроші? У якій валюті зберігати гроші?
Если у вас имеется довольно большая сумма денег, то не может не волновать вопрос, в какой валюте хранить деньги и уберечь их от обесценивания.
 
Подаруй коханій радість на 8 березня Подаруй коханій радість на 8 березня
Близится 8 марта, а значит, намечается глобальный мужской шоппинг и мучительный поиск ответа на вопрос, что подарить маме, любимой, дочке. Обычные подарки - от косметики, парфюмерии и драгоценностей до фенов, эпиляторов и даже тренажеров - это, конечно, полезно и приятно. Но презент, к которому прилагается еще и некоторая работа фантазии или ваших умелых рук будет особенно дорог вашей женщине. Такой подарок может стоить недорого, но при этом запомниться на всю жизнь.
 
Як очистити кухню від бруду і бактерій? Як очистити кухню від бруду і бактерій?
Даже, казалось бы, безупречная кухня может быть изобилующие бактериями и микробами, часто в местах, которые вы никогда бы даже представили себе, что они там могут быть. Эти микробы легко распространяются, продолжая свой путь далее на разделочные доски, ручки ящиков, столешницы на вашу посуду, продукты питания и, в конечном счете в Вашей пищеварительной системе, где они могут сделать вас больными.
 
Який епілятор краще? Який епілятор краще?
Сегодня у женщин существует две проблемы: первая – как сделать волосы на голове более густыми, красивыми, здоровыми, и тяжелыми, и вторая – как удалить нежелательные волосы на остальных частях тела. Сейчас мы обсудим вторую проблему, а именно какой вид эпиляции выбрать.