Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Правила написання текстів для сайту

Правила написання текстів для сайту
Правила написання текстів для сайтуSEO-копірайтинг - це певна техніка створення і редагування текстів для web-сайтів таким чином, щоб, по-перше, користувач міг легко прочитати і зрозуміти текст, і по-друге, щоб при цьому текст містив необхідні для пошукового просування ключові слова в потрібних місцях і необхідних пропорціях. Основним завданням SEO копірайтингу є підвищення рейтингу сайту в результатах видачі пошукових машин при здійсненні пошуку за цільовим ключовим запитам. Текстовий вміст має дуже велике значення фактично для будь-якого сайту - як для відвідувачів, так і для пошукових систем. Ми наводимо правила, про яких завжди варто пам'ятати при написанні текстів для вашого сайту.

Требует особых навыков

Инструкция

1

Почніть з "Заголовок 1" і використовуйте його на кожній сторінці тільки один раз. По-перше, таким чином сторінка буде виглядати і читатися набагато краще. Але є й інша причина, не менш важлива: пошукові системи ніколи не будуть індексувати ваш сайт належним чином, якщо робот не зможе розібратися, який заголовок на сторінці є основним, а які - другорядними. Тому, якщо вам потрібно розмістити на сторінці кілька заголовків, розподіліть їх, використовуючи "Заголовок 1", "Заголовок 2", "Заголовок 3".

2

Часто ми хочемо спочатку ввести читача в курс справи, а потім розповісти про основну тему. Ще в школі нас вчили писати твори так: на початку параграфа йде вступ, потім основна частина з аргументацією і висновок. Однак в Мережі, говорите про найважливіше на початку (починайте з аргументації)!

3

Згідно з дослідженнями, пошукові системи набагато краще розпізнають і швидше знаходять звичні вуха слова, ніж сучасні неологізми. Людині прочитати такі слова теж набагато легше, і вони здатні викликати більш глибокі емоції у читача. Використання старих слів може зробити текст більш особистим.

4

Хочете, щоб люди повністю ігнорували записи в вашому блозі або тексти на вашому сайті? Тоді пишіть якомога більше стандартно і використовуйте мовні штампи - говорячи простіше, намагайтеся догодити всім! Хочете, щоб люди, навпаки, читали вас і реагували на ваші слова? Тоді пишіть про те, що вас дійсно турбує. Будьте цікавими, можливо, навіть неоднозначними. Але, головне, будьте індивідуальними: нехай ваші тексти будуть особистими - читачі тільки подякують вам за це.


Написати пораду до статтi "Правила написання текстів для сайту"Схожі запитання

Який браузер краще? Який браузер краще?
В современном обществе, пожалуй, наиболее важной программой на Вашем персональном компьютере является веб-браузер. Интернет пользователям ПК заменил большинство программ. В нем Вы можете делать такие вещи, как: работа в интернете, игры, музыка, просмотр видео и картинок, чтение информации, общение с людьми, онлайн покупки, оплата услуг и многое другое. И непременно встает вопрос: какой браузер лучше?
 
Рoбота в Photoshop Рoбота в Photoshop
Фотошоп является одной из самых популярных программ, которая предназначена для обработки фотографий, создания различных эффектов, а также для дизайна полиграфии. Adobe Photoshop очень удобен в использовании, имеет обширный набор функций и имеет ряд особенностей.
 
14 лютого: подарунки від Амура 14 лютого: подарунки від Амура
14 февраля, День Святого Валентина - праздник не так давно пришедший к нам с Запада. Но тем не менее, дарить валентинки и подарки любимым на День Валентина уже стало доброй традицией. Как порадовать любимого человека и устроить ему настоящий праздник, который запомнится надолго? Покровитель влюбленных Амур поделился с нами некоторыми своими мыслями по этому поводу.
 
Как облегчить симптоми утреннего недомогания и тошноты? Как облегчить симптоми утреннего недомогания и тошноты?
Утренняя тошнота, общее недомогание, вялость и усталость, нежелание идти на работу, в школу или институт… Вам это знакомо? Если да, то есть и хорошая новость - утренняя тошнота может быть признаком процветающей беременности. Ладно, шутим. На самом деле причин может быть масса. Сегодня мы расскажем как облегчить симптомы недомогания.