Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Правила написання текстів для сайту

Правила написання текстів для сайту
Правила написання текстів для сайтуSEO-копірайтинг - це певна техніка створення і редагування текстів для web-сайтів таким чином, щоб, по-перше, користувач міг легко прочитати і зрозуміти текст, і по-друге, щоб при цьому текст містив необхідні для пошукового просування ключові слова в потрібних місцях і необхідних пропорціях. Основним завданням SEO копірайтингу є підвищення рейтингу сайту в результатах видачі пошукових машин при здійсненні пошуку за цільовим ключовим запитам. Текстовий вміст має дуже велике значення фактично для будь-якого сайту - як для відвідувачів, так і для пошукових систем. Ми наводимо правила, про яких завжди варто пам'ятати при написанні текстів для вашого сайту.

Требует особых навыков

Инструкция

1

Почніть з "Заголовок 1" і використовуйте його на кожній сторінці тільки один раз. По-перше, таким чином сторінка буде виглядати і читатися набагато краще. Але є й інша причина, не менш важлива: пошукові системи ніколи не будуть індексувати ваш сайт належним чином, якщо робот не зможе розібратися, який заголовок на сторінці є основним, а які - другорядними. Тому, якщо вам потрібно розмістити на сторінці кілька заголовків, розподіліть їх, використовуючи "Заголовок 1", "Заголовок 2", "Заголовок 3".

2

Часто ми хочемо спочатку ввести читача в курс справи, а потім розповісти про основну тему. Ще в школі нас вчили писати твори так: на початку параграфа йде вступ, потім основна частина з аргументацією і висновок. Однак в Мережі, говорите про найважливіше на початку (починайте з аргументації)!

3

Згідно з дослідженнями, пошукові системи набагато краще розпізнають і швидше знаходять звичні вуха слова, ніж сучасні неологізми. Людині прочитати такі слова теж набагато легше, і вони здатні викликати більш глибокі емоції у читача. Використання старих слів може зробити текст більш особистим.

4

Хочете, щоб люди повністю ігнорували записи в вашому блозі або тексти на вашому сайті? Тоді пишіть якомога більше стандартно і використовуйте мовні штампи - говорячи простіше, намагайтеся догодити всім! Хочете, щоб люди, навпаки, читали вас і реагували на ваші слова? Тоді пишіть про те, що вас дійсно турбує. Будьте цікавими, можливо, навіть неоднозначними. Але, головне, будьте індивідуальними: нехай ваші тексти будуть особистими - читачі тільки подякують вам за це.


Написати пораду до статтi "Правила написання текстів для сайту"Схожі запитання

Як врятуватися від спеки у місті Як врятуватися від спеки у місті
В последние годы летняя температура воздуха бьет все метеорекорды. И тем не менее работать, учиться, заниматься хозяйством горожанам приходится и в такую адскую жару. А некоторым еще и намного более интенсивно, учитывая предотпускную гонку, студенческую сессию и традиционное время летних закруток. Однако, спастись от жары в городе можно. Для этого нужно всего лишь вооружиться необходимыми знаниями.
 
Як зробити красиві картини з гербарію? Як зробити красиві картини з гербарію?
Сегодня мы расскажем о том как правильно и грамотно сделать красивые картины из гербария и засушить сам гербарий.
 
Як лікувати укуси бліх Як лікувати укуси бліх
Укус блохи с виду как маленькая ранка, которая окружена красным ореолом. Но такое безобидное повреждение может стать причиной серьезного дискомфорта.
 
Як досягти просвітління Як досягти просвітління
Просветление - это высшая точка (результат) самопознания. Вот почему многие духовно ищущие желают достичь его.