Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Як створити сайт

Як створити сайт
Як створити сайт

У сучасному світі інтернет-технологій, наявність сайту є невід'ємним атрибутом бізнесу для спілкування з клієнтами та споживачами послуг, незалежно від специфіки організації. Саме тому дуже важливо знати, як створити сайт з нуля. По-перше, використовуючи наші рекомендації, ви дізнаєтеся про те, як створити сайт безкоштовно самому. По-друге, ви отримаєте деякі навики і ознайомитеся з досвідом інших людей, які стикалися з цією проблемою.


Сложно

Инструкция

1

Крок перший: Теорія

Щоб отримати відповідь на таке питання, як створити сайт самому безкоштовно, скористайтеся для початку теоретичним матеріалом. Можна купити книги або знайти їх в інтернеті. Почніть з азів і вивчіть, як працюють візуальні редактори MS Frontpage і Macromedia Dreamweaver, тому що вони допоможуть вам побачити те, що ви вже зробили. Єдиним мінусом у цих програм є автоматична верстка html-коду. Якщо ви добре знаєте html, користуйтеся відразу простим текстовим редактором, а результат дивіться в браузері. НTML треба вивчити обов'язково, тому що без нього ви так і не дізнаєтеся, як створити сайт самостійно, а користуватися послугами web-програміста - дорого.

Крім цього навчитеся використовувати графіку. Для цього скачайте з інтернету або придбайте диск з програмами CorelDraw, Adobe Illustrator, Adobephotoshop, UleadphotoImpact. У процесі вивчення ви зрозумієте, в який з них для вас краще працювати. Але краще всього вміти користуватися кожною з них, так як одні служать для векторної графіки, а інші для растрової. Для створення анімації вам підійде Macromedia Flash MX;

2

Крок другий: Практика.

Отже, якщо ви вже цілком оволоділи теорією, саме час обміркувати призначення вашого сайту. Це може бути сайт-візитка, сайт для бізнесу, інтернет-магазин, сайт, присвячений вашому хобі або форум. Перегляньте сайти зі схожою темою або сайти ваших конкурентів. Визначтеся самостійно, як створити сайт в інтернеті, який буде залучати відвідувачів, тобто які розділи будуть головними, а які другорядними.

Добре продумайте зовнішній вигляд головної сторінки, адже це перше, що побачить відвідувач. Всі необхідні контакти, пошук і найважливіші розділи повинні бути добре видно. Якщо клієнт не зможе швидко відшукати необхідну інформацію, він піде з вашого сайту і вже не повернеться.

Полезные советы

1

Щоб зрозуміти, як створити сайт самому якісно, всіх цих знань буде мало. Вам буде потрібно так само освоїти мови програмування php, perl, java, розібратися зі скриптами, установкою і налаштуваннями сервера, MySQL та іншими корисними речами;

2

Обратите внимание

1

Не забудьте про подальше просування вашого сайту. Для цього вам краще звернутися до фахівців у цій галузі.

Что нужно делать?

1

Якщо ви не хочете витрачати багато часу на вивчення літературу про те, як створити сайт самостійно, скористайтеся унікальною системою Ucoz. Це спеціальна платформа, побудована на принципі Web 2.0, дозволяє швидко створювати нові Інтернет-проекти, містить у собі хостинг і систему управління. Ucoz - безкоштовний конструктор, який підкаже вам, як створити сайт за 5 хвилин.


Написати пораду до статтi "Як створити сайт"Схожі запитання

Чому не заходить в контакт Чому не заходить в контакт

Если вы не знаете, почему не заходит вконтакте с вашего компьютера, а на главной странице сайта появилось сообщение о том, что ваша страница заблокирована из-за недостоверности информации и администрация просит отправить код активации – вы обратились по адресу. Данная статья ответит на волнующий вопрос, а также подскажет, как не попасться в руки мошенников.

 
Як робиться SEO аудит сайту Як робиться SEO аудит сайту
Далеко не каждая SEO-контора может провести полноценный аудит, способный дать заказчику понимание сильных и слабых моментов проекта и направить на дальнейшее развитие.
 
Що таке блог Що таке блог
Блог – место, предназначенное для свободного общения между людьми, где каждый желающий, в непринужденном обстановке, может поделиться с друзьями и знакомыми своими мыслями, идеями, а также всем, что посчитает нужным. Заметки в блоге называются «постами», они привязаны к времени и дате публикации. С появление новых постов, старые записи начинают постепенно опускаться вниз, образуя архив событий, опубликованных тем или иным блогером.
 
Як дізнатися свій Facebook ID Як дізнатися свій Facebook ID
Facebook это сайт, созданный для того, чтобы объединить людей и дать им возможность обмениваться информацией, делиться интересами, событиями и фотографиями.