Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Чому не заходить в контакт

Чому не заходить в контакт
Чому не заходить в контакт

Якщо ви не знаєте, чому не заходить вконтакті з вашого комп'ютера, а на головній сторінці сайту з'явилося повідомлення про те, що ваша сторінка заблокована через недостовірність інформації та адміністрація просить відправити код активації - ви звернулися за адресою. Дана стаття відповість на хвилююче питання, а також підкаже, як не попастися в руки шахраїв.


Несложно

Инструкция

1

Отже, ви зайшли на свою сторінку, а злобний адмін вас не пускає. Замість себе любимого перед вами з'явилося повідомлення про те, що ваш акаунт заблоковано і треба терміново відправити смс. Зупиніться! Цього робити у жодному випадку не треба, ви тільки дарма витратите свої гроші і нерви, так як адміністрація сайту тут ні при чому. Вся справа у вірусах на вашому комп'ютері й в зловмисниках, які таким чином хочуть вибити з вас гроші;

2

Спробуйте зайти в контакт за допомогою іншого браузера, особливо, якщо ви користуєтеся звичайним Internet Explorer. Якщо не допомогло, то пишемо в пошук «93.186.225.211».

Полезные советы

1

Якщо ви не можете зайти «Вконтакте» з телефону, то в даному випадком вам слід перевірити правильність введення пароля і логіна. Дуже часто багато хто користувачі забувають про регістр букв і пишуть замість маленьких великі або навпаки. Якщо причина не в цьому, то зверніться до вашого оператора стільникового зв'язку. Можливо, проблема знаходиться всередині системи і вам слід поміняти налаштування підключення до інтернету через мобільний телефон;

2

Якщо ви зіштовхнулися з проблемою, коли не можете зайти на сайт через mozilla, тоудалите з комп'ютера шкідливі програми, які працюють з Mozilla Firefox. Це може бути програма AdCentriaIM або будь-яка інша, яку ви завантажили з підозрілого джерела. Після цього, вам слід видалити мозиллу і перевстановити її.

3

Рекомендуємо встановити інший хороший антивірус, бажано останньої версії.

Обратите внимание

1

Щоб такого більше не повторилося: ніколи не заходьте на сумнівні сайти і не качайте від туди будь-яку інформацію, набагато рідше відвідуйте сайти для дорослих, встановіть інший браузер (FireFox, Opera), не встановлюйте на комп'ютер підозрілі програми, не приймайте файли через аську від невідомих людей, а також не відкривайте підозрілі повідомлення на вашій пошті.

2


Что нужно делать?

1

Заходимо в C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts, відкриваємо файл за допомогою блокнота. Hosts можна знайти за допомогою пошуку;

2

Уважно вивчаємо вміст файлу. Якщо є рядки vkontakte.ru, mail.ru або ще якісь адреси сайтів, їх треба вилучити і зберегти зміни. Першу сходинку, яка починається з # і 127.0.0.1 localhost - залишаємо!;

3

Заходимо в провідник, вбиваємо в пошук vkontakte.exe, знаходимо і видаляємо;

4

Обов'язково видаляємо з компа підозрілі програми для роботи в контакті;

5

Перезавантажуємо систему і знову насолоджуємося життям.


Написати пораду до статтi "Чому не заходить в контакт"Схожі запитання

Як видалити себе з позначки фото на Facebook? Як видалити себе з позначки фото на Facebook?
Жизнь часто преподносит нам свои сюрпризы. Кто-то их любит и очень рад им, а кто-то наоборот желает жить тихой, спокойной жизнью, без лишнего внимания со стороны окружающих.
 
Як дізнатися свій Facebook ID Як дізнатися свій Facebook ID
Facebook это сайт, созданный для того, чтобы объединить людей и дать им возможность обмениваться информацией, делиться интересами, событиями и фотографиями.
 
Що таке блог Що таке блог
Блог – место, предназначенное для свободного общения между людьми, где каждый желающий, в непринужденном обстановке, может поделиться с друзьями и знакомыми своими мыслями, идеями, а также всем, что посчитает нужным. Заметки в блоге называются «постами», они привязаны к времени и дате публикации. С появление новых постов, старые записи начинают постепенно опускаться вниз, образуя архив событий, опубликованных тем или иным блогером.
 
Як завантажити музику Як завантажити музику

Для многих пользователей интернета давно не секрет, как скачать музыку бесплатно. Существует множество англоязычных и русскоязычных сайтов, которые предлагают свои услуги по скачиванию музыкального материла на любой вкус. Однако с появлением популярной социальной сети «вконтакте», в интернете появилась еще одна база музыки, в которую каждый день загружают треки миллионная аудитория пользователей этого сайта.