Информация о пользователе:

*E-mail:
*Имя:
*Пароль:
*Повторить пароль:

Закрыть

Уже зарегистрированы?

*E-mail:
*Пароль:
Забыли пароль?

logo shownet

ваші питання, наші відповіді

RU | UA
О насРеклама на сайтіКарта сайтуКонтактиPеєстрація
ВідпочинокІнтернетКвартира і дачаКомп`ютери та программиКраса та здоров`яЛюбов та стосункиМода та стильНа всі випадки життяСад і город
Головна » Статті » Що таке любов

Що таке любов
Що таке любов

Напевно, ніколи не знайдеться однозначної відповіді на питання "Що таке любов?". Адже багато хто стверджує, що любов - суто індивідуальне поняття для кожного. Однак психологи, вчені, філософи не перестають шукати визначення цьому почуттю. Чи усяке почуття до протилежної статі називається коханням? Чи є любов'ю сексуальний потяг, туга, повага, яскраві мрії? Як дізнатися, що випробуване почуття - це саме любов? На ці питання ми і постараємося відповісти у вигляді визначень, тим самим спробуємо розібратися в такому, настільки загадковому почутті.

Любов у віршах можна висловити найкращим чином. Адже любов, вірші - то про що, писали великі російські поети: Олександр Пушкін, Олександр Блок, Михайло Лермонтов, Афанасій Фет, Микола Гумільов, Андрій Білий, Володимир Набоков і багато, багато інших. Незаперечний факт, що любов - філософія. Мудреці і філософи завжди трактували це поняття по-своєму.

Що таке любов: цитати

Ні для кого не секрет, що цитат про кохання існує безліч. Це пояснюється тим, що кожна людина намагається дати своє власне пояснення цьому прекрасному, містичному почуттю. Наведемо приклади деяких, але найяскравіших цитат і афоризмів:

 • Любити - це означає дивитися разом в одному напрямку, а не - один на одного;
 • Любов біжить від тих, хто женеться за нею. А тим, хто геть біжить, кидається на шию;
 • Одного разу я зустрів на вулиці закоханого жебрака. На ньому була старий капелюх, пальто потерлося на ліктях, черевики його протекли, а в душі сяяли зірки;
 • Любов - пристрасть, яка не виносить ні майбутнього, ні минулого;
 • Краще бути рабом у коханої, ніж вільним у некоханої;
 • Любов не може бути самоціллю, інакше вона втрачає будь-який сенс;
 • Жінки створені для того, щоб їх любили, а не для того, щоб їх розуміли;
 • Любляча людина божественна, ніж кохана, тому що натхненна богами;
 • Любов як ртуть: можна втримати її у відкритій долоні, але не в стислій руці.
 • Любов подібна дзеркалу. Коли ви любите іншу людину, ви стаєте її дзеркалом, а вона - вашим.

(Антуан де Сент-Екзюпері; Вільям Шекспір; Віктор Гюго; Оноре де Бальзак; Ерік Берн; Мати Тереза; Оскар Уайльд; Платон; Дороті Паркер; Леонардо Бускалья).

Ми навели приклади деяких виразних висловлювань про любов, однак, це лише сама малість серед афоризмів, мудрих висловів та крилатих фраз про кохання відомих діячів мистецтва, культури. Кожен з нас може придумати свою особисту цитату, в якій буде висловлено індивідуальна любов. Твір на тему любові - теж прекрасний спосіб вираження почуття. Крім того, любов - фільм, кіноплівка кожної окремої людини.

Що таке любов: Вікіпедія

Поняття любові у вільній енциклопедії, Вікіпедії, - це емоція, властива людині, інтимна, самовіддана і глибока прихильність. У світовому мистецтві та культурі любов - головна і загальна тема. А міркування про неї відносяться до найдавніших літературних пам'яток і філософським системах. З точки зору філософії почуття розглядається як інтимно виборче, суб'єктивне ставлення, спрямоване на об'єкт любові. Так, любов - це складне психологічне явище, яке виникає внаслідок зіткнення соціуму і індивідуума, піднесеного й низовинного, тілесного і духовного начала.

В античній грецькій філософії любов поділяли на такі види:

 • «Агапе» - жертовна;
 • «Сторге» - ніжна і сімейна;
 • «Філіа» - дружня;
 • «Ерос» - захоплена, пристрасна і стихійна.

Слід підкреслити, що багатоплановість і складність любові спричинила за собою величезну кількість визначень феномена в різних культурах і на різних мовах протягом всієї історії людства.


Легко

Инструкция

1

Любов - це коли живеш життям іншої людини, дорожиш кожною миттю з ним, тобі завжди добре поруч з ним, навіть коли він у чомусь не правий;

2

Любов приховує всі недоліки;

3

Любов не завдає болю, вона приносить щастя, вдячність за повагу і терпіння;

4

Більшість людей вважає, що любов - потрясіння почуттів;

5

Любов - це світ, спокій і комфорт, спокій, довіра і надійність.

6

Любов - це мир, спокій і комфорт, спокій, довіру і надійність.

Полезные советы

1

Якщо людина здається тобі талановитим, красивим і розумним - це не завжди любов.

Обратите внимание

1

Перший, хто пояснив любов, як духовну, чисту і божественну силу, був Платон. У його розумінні, любов допомагає людині побороти недосконалість, привести до височини, вічності. "Любов - це побажання щастя і блага ближньому своєму", - говорив Платон. Варто відзначити, що з ним важко не погодитися.

Что нужно делать?

1

Любов не проходить швидко, вона - вічна, але тільки тоді, коли почуття взаємне;

2

Це почуття тільки посилюється в труднощах, загартовує характери один одного, допомагає вибудовувати спільну дорогу, по якій двоє йдуть тільки вперед і назавжди;

3

Головна ознака любові - коли людям добре вдвох, а окремо нестерпно;

4

Любов - коли бажаєш щастя людині, а якщо хочеш мати його - значить це пристрасть, потяг.


Написати пораду до статтi "Що таке любов"Схожі запитання

Як розвести дівчину на секс? Як розвести дівчину на секс?
Она ведь пришла к тебе домой и должна понимать, чем ей это грозит. И что вы совсем не кино собрались посмотреть. И что ты будешь к ней приставать. И много еще чего…
 
Які перші ознаки вагітності? Які перші ознаки вагітності?
Вопросы «беременна или нет? какие признаки беременности?» волнует большинство женщин сегодня. А вот определение беременности по УЗИ или при осмотре гинеколога можно делать не ранее 3-4 недель после зачатия. Однако оставаться так долго в неведении для большинства очень мучительно и трудно. Хорошо, что существуют отдельные проявления, по которым существует шанс определения беременности еще до старта задержки менструации. Существуют и 100%-ные и просто приблизительные признаки беременности.
 
Де знаходиться точка g Де знаходиться точка g

Где находится точка g – один из самых интригующих вопросов, который волнует современных мужчин и женщин. Ведь не зря это место называют «точкой удовольствия». Стимуляция этой зоны способна пробудить самые приятные ощущения, наряду с клитором и другими эрогенными зонами прекрасной половины человечества. Многие врачи в области гинекологии утверждают, что точка g у женщин способствует получению оргазма быстрее, чем в обычных случаях. Изучив данную статью, вы узнаете, как научиться дарить райское наслаждение любимой женщине.

 
Що подарувати на день народження дівчині? Що подарувати на день народження дівчині?
Что лучше подарить на день рождения любимой девушке или просто хорошей подруге? Решить такой вопрос бывает иногда не так уж и просто. В первое время дружбы не сильно переживаешь над тем, что подарить девушке, потому как вы еще не в курсе ее интересов и хобби.